Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.08.2016, 19:05
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Czy zauważyliście jedna informację z klubu (no dobra plotkę, bo teraz wychodzą stamtąd prawie same plotki), że Meresiński i Citko byli zdziwieni ciężką sytuacją klubu, jak już zapoznali się z papierami w jakimś tam stopniu?
Może tu odpowiedź na pytanie dlaczego sprzedano Wisłę takiej osobie. Sprzedano z pełną premedytacją i wiedzą, że skończy się to dzika awanturą i odwróceniem uwagi od zarządzania klubem w ostatnich latach? Każdy szanowany przedsiębiorca mógłby przetrzepać papierki i zrobić konferencję prasową na ten temat, a Meresiński to na starcie jest spalony z taką kartoteka.
Nic dodać nic ująć.
Pilch, Gaszyński, Pawelczyk pozdro
ZAWSZE NAD WAMI!!!