Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2353
Stary 12.08.2016, 19:03
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
co nie zmienia faktu, że właścicielem klubu będzie złodziej i oszust.
nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil

myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm

tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji