gdsmk napisał(a):

|
co nie zmienia faktu, że właścicielem klubu będzie złodziej i oszust.
|
nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej , lepszy zlodziej i oszust ( osobiscie nic nie mam do zlodzieji i oszustow ) niz pedofil
myslcie pozytywnie , zawsze moze byc gorzej - pomijajac fakt ze wg. mojej opini , wcale nie jest tak zle , a wrecz przeciwnie , bul dupy warszafki i zydkow powoduje u mnie optymizm
tak czy siak ja z wystawieniem ewentualnej opini na temat Meresia , czekam do konferencji