Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2016, 18:56
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
A już myślałem, że tylko ja na forum mam takie zdanie
co nie zmienia faktu, że właścicielem klubu będzie złodziej i oszust.

EDIT: na komentarzach wislaportal znalazłem taki kwiatek:
"W środowym "Pulsie Biznesu" dziennik pyta się Moniki Cupiał-Zgryzek, co firma zamierza uczynić ze sprzedażą klubu. - Nie warto się tym przesadnie ekscytować. Wisła Kraków ma poniżej 1 proc. udziału w przychodach Tele-Foniki, a scenariuszy dla klubu mamy więcej niż jeden. W tej chwili rzeczywiście rozważamy sprzedaż klubu, ale tylko wtedy, gdy znajdziemy kupca poważnego i zainteresowanego jego rozwojem - odpowiada prezes" "- To dla mnie kwestia odpowiedzialności społecznej. Jeśli takiego kupca nie znajdziemy, wdrożymy alternatywne scenariusze, o których na razie nie będę mówiła. Priorytetem nadal będzie odpowiedzialność społeczna - dodaje."
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,19...-jeden-ze.html
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 12.08.2016 o godz. 18:59.