Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2350
Stary 12.08.2016, 18:54
Do tej pory próbowałem zachować spokój i nie przejmować się plotkami w prasie . Niestety wygląda na to , że to nie sa tylko plotki . Jestem załamany !!! Wygląda to z każdym dniem coraz gorzej . Musze przyznać , że Wisła pod nowymi rządami stoczy się na dno , o ile w ogóle będzie w stanie przetrwać . Osobiście po tym wszystkim co słyszę nie spodziewam się już niczego pozytywnego . Dzisiaj uchwyciłem się jak tonący brzytwy plotki o tym że Cupiał chce Wisłę odzyskać . To wg mnie jedyna nadzieja , że jakąś przyszłość . Niestety wygląda na to , że PS puścił głupia plotę która nie jest w stanie się zrealizować . Cupiał Wisłę musiał sprzedać chcąc ratować TF .Wymogły to banki i na 100 % nie ma możliwości żeby TF pchała się w to znowu . Od tego sś uzależnione kredyty na działalność TF .
Jeśli nie wydarzy się jakiś cud to jesteśmy w czarnej dupie !!!

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...ie-meresinskim
Ostatnio edytowane przez VanBasten : 12.08.2016 o godz. 19:03.