Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2339
Stary 12.08.2016, 18:02
Już nie wiadomo gdzie podziały się 4 mln zł, a to dopiero początek. Ludzie w klubie nie dostali pensji, zarządu jak nie było, tak nie ma. Nie po to kupili Wisłę, żeby na niej nie zarobić i odejść z pustymi rękoma. Już narobili smrodu, a mając taki klub, to dopiero będą mieć pole do popisu, żeby wyprowadzać kasę… Właściciel już się na tym dobrze zna i ma doświadczenie. Citko następny wielki menadżer, powpycha do Wisły swój szrot, a ludzie będą się cieszyć, że transfery są.

Będą ciągnąć ile się da, a na końcu zostawią Wisłę na pastwę losu z takimi długami, że nikt w to już nie wejdzie i wtedy trzeba będzie wszystko zaczynać od nowa...

Kończąc: Wisła tonie, ale czy przyjdzie jej ktoś na ratunek?

Szczerze w to wątpię…
Ostatnio edytowane przez heoij : 12.08.2016 o godz. 19:08.