nesta napisał(a):

@andrzejklemba oczywiście. a) licencja będzie, b)nowy zarząd po weekendzie, c) o sponsorach i transfer na konf po weekendzie
|
Na jakiej podstawie mamy wierzyć w to co JM powiedział Klembie? - Powiedział to co chciał powiedzieć albo to co wypadało. W czym to jest bardziej wiarygodne od wiadomości, że BC zrobił naradę w swojej posiadłości?
Jesteśmy dymani bez mydła ale jak widać są jeszcze tacy co myślą, że to delikatna pieszczota podszyta uczuciem...
Będzie licencja, będzie zarząd, będzie konferencja, będą transfery... wszystko czego tylko zapragniemy to będzie - w tweetach i przeciekach prasowych.