Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2328
Stary 12.08.2016, 17:37
Mi to niestety zaczyna wyglądać tak że jedynym chętnym był Mereś i tylko on był zainteresowny. Więc bez zbędnych pytań i sprawezania dokumentów Wisła została sprzedana. Nie ważne komu ważne żeby pozbyć się garba. Smutne