Paweł napisał(a):

Nie ściągał na maturze, tylko sfałszował dokument. I nie "w klasie", tylko 3 lata temu.
Jest skazany, prawomocnie.
Ma to o tyle związek z Wisłą, że podważa skuteczność transakcji sprzedaży udziałów.
Zarząd nie działa na szkodę Wisły, ponieważ... nie ma aktualnie zarządu.
|
Gość ma swój świat, szkoda nawet zaczynać dyskusję. Kilka stron temu pisał prawie to samo, mimo, że już było wszędzie wiadomo, że JM ma wyrok.