Jeżeli to prawda i 4 mln zł już wyparowały, to jest to sprawa dla prokuratury. Pisałem kilka(naście) dni temu, że jeśli pojawią się opóźnienia w wypłatach, to mamy scenariusz, jak za Króla, tzn. wyprowadzenie każdej złotówki z klubu. Mieli być sponsorzy(tzn. koledzy wiadomixa, jak się potem okazało), a teraz to pracownicy nie mają pensji

. Trochę od dupy strony zaczyna rządzić nasz gimnazjalista Kubuś. W dodatku Citko kłamał, bo tego fagasa, to nawet w Krakowie nie ma(jak donoszą dziennikarze i instagram jego przyjaciółki, pozdro dla detektywów).