Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2315
Stary 12.08.2016, 16:55
c. napisał(a):Wyświetl post
Ale wobec czego maja protestowac Przeciez na Meresinskego nikt nic nie ma poza tym, ze sciągał w klasie na maturze.

Zarzuty prokuratorskie? na razie zarzuty. Nie jest skazany.

Jakim dzialaniom zarządu? Ja nie widze by zarząd dzialał na szkode czy chwałe Wisly. To wszystko domysly, gluchy telefon itd. Nic nie udowodnione na papierze.

Co zamierza z Wislą? Nikt nie wie.. wszystko to domysly. Najblizsze dni pokazą.

Bo co jesli Meresinski dopnie kilka transferow i przyjdą sponsorzy, a tekst o Cupiale i jego checi odbicia Wisly okaze sie farmazonem? SKWK wyjdzie na bande debilow.

NIE BRONIE Meresinskiego ale tzeba jeszcze poczekac.. czy sie to komus podoba czy nie. Zadnych pochopnych ruchów
Twoja wiara niezachwiana...