Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2314
Stary 12.08.2016, 16:52
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Zwykle w takiej sytuacji SKWK wystosowałoby oświadczenie o treści, mniej więcej, takiej:

"Podczas nadchodzącego niedzielnego spotkania z naszym zaprzyjaźnionym Ruchem Chorzów zorganizowany będzie protest kibicowski przeciwko działaniom nowego zarządu Wisły Kraków, które ewidentnie godzą w dobre imię i tradycję naszego klubu. Z całą stanowczością nie godzimy się na taką sytuację i nie będziemy stali biernie obok, obserwując upadek Wisły, która dla każdego kibica powinna być najważniejsza!

W niedzielę nie ma równych i równiejszych, wszyscy przychodzimy ubrani w T-Shirty z Bogusławem Cupiałem i JEBIEEMY zarząd 90 minut ile sił w gardłach."

A teraz co? Cisza. W dodatku złowroga w chvj.


Ale wobec czego maja protestowac Przeciez na Meresinskego nikt nic nie ma poza tym, ze sciągał w klasie na maturze.

Zarzuty prokuratorskie? na razie zarzuty. Nie jest skazany. Zresztą nie ma to związku z Wisłą

Jakim dzialaniom zarządu? Ja nie widze by zarząd dzialał na szkode czy chwałe Wisly. To wszystko domysly, gluchy telefon itd. Nic nie udowodnione na papierze.

Co zamierza z Wislą? Nikt nie wie.. wszystko to domysly. Najblizsze dni pokazą.

Bo co jesli Meresinski dopnie kilka transferow i przyjdą sponsorzy, a tekst o Cupiale i jego checi odbicia Wisly okaze sie farmazonem? SKWK wyjdzie na bande debilow.

NIE BRONIE Meresinskiego ale tzeba jeszcze poczekac.. czy sie to komus podoba czy nie. Zadnych pochopnych ruchów
Ostatnio edytowane przez c. : 12.08.2016 o godz. 16:56.