Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 12.08.2016, 16:43
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
nie mam wiary w to, że Wisła wróci do TF i do BC. Nie po to sprzedawali to byle komu, aby teraz wracać...
Też tak myślę, umowy podpisane, także jest już za późno, mleko się już rozlało Panowie...