|
Jak dla mnie prosta sprawa. Zostaliśmy jako kibice najzwyczajniej w świecie wydymani. Była laska rzuciła nas z dnia na dzień mydląc oczy, że tak będzie lepiej a nowa puszcza się na lewo i prawo. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że osoby najbardziej zainteresowane (czyli MY do k...y nędzy, w końcu dla kogo grają piłkarze i dla kogo istnieją kluby?!?!?) traktuje się jak upośledzonego kuzyna, który łyknie każdą pierdołę. Zarzucili nas oświadczeniami i mydleniem oczu, uprawiając typową spychotechnikę TFK wrzuciła nas na minę umywając ręce. O Jakubie z palmy już nie chce mi się strzępić ryja, straciłem wszelką nadzieję na wiarygodność tego człowieka, oszust i manipulator, drugi Ireneusz Król...
|