Wyświetl pojedynczy post
Jasq
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2305
Stary 12.08.2016, 16:33
Długo nie pisałem na forum ale teraz nie zdzierżyłem. Normalnie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, czy lać w mordę. Im dalej w las tym powstaje więcej pytań odnośnie przebiegu negocjacji, których finałem była sprzedaż ...
40 lat minelo ...