|
Na wstępie zaznaczę, że nie bronię w żaden sposób Pana Jakuba Meresińskiego. Fakty są takie, że dokonał zakupu Wisły Kraków S. A. Ktoś mu klub sprzedał. Jeżeli wszystkie najgorsze wiadomości się potwierdzą to gratuluję osobom ze strony Tele-Fonika S. A. udanych negocjacji. Wygląda na to, że w żaden sposób nie zweryfikowano nabywcy. Klub miał trafić w dobre ręce. Spółka akcyjna z wieloletnim doświadczeniem na rynku, a transakcja delikatnie oceniając - kontrowersyjna.
|