Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2285
Stary 12.08.2016, 15:37
Na wstępie zaznaczę, że nie bronię w żaden sposób Pana Jakuba Meresińskiego. Fakty są takie, że dokonał zakupu Wisły Kraków S. A. Ktoś mu klub sprzedał. Jeżeli wszystkie najgorsze wiadomości się potwierdzą to gratuluję osobom ze strony Tele-Fonika S. A. udanych negocjacji. Wygląda na to, że w żaden sposób nie zweryfikowano nabywcy. Klub miał trafić w dobre ręce. Spółka akcyjna z wieloletnim doświadczeniem na rynku, a transakcja delikatnie oceniając - kontrowersyjna.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga