KOMINEK napisał(a):

|
To z innej beczki czy TS nie może wnieść o unieważnienie jako podmiot mający prawo pierwokupu?
|
To jest dla mnie najdziwniejsze.
Na przykładzie naszej transakcji prawo pierwokupu powinnoś być realizowane w następujący sposób :
TF ustala z JM warunki transakcji ( cena i warunki płatności )
TF zwraca się do TS z zapytaniem czy na takich warunkach chce nabyć akcje Wisły
W przypadku odpowiedzi negatywnej TS ( bądź jej braku ) TF sprzedaje akcje klubu JM
Natomiast w wywiadzie LM-M stwierdził , ze kilkanaście dni przed transakcją TS zrezygowało z prawa pierwokupu a całe negocjacje TF z JM trwały 6 dni.
Może to nie było prawo pierwokupu ale prawo odkupu z czego TS zrezygnowało