Ogryzek napisał(a):

Za to Ty możesz się zająć, zamiast trawić czas na pisanie na forum.
Co niby mają zrobić? Prawnika wynająć? (SKWK). Czy już nie znając całej sytuacji rozpocząć protest? Sprawa jest tak gorąca nikt nawet nie wie jak się rozwinie za 3 dni a Ty czego oczekujesz? Żeby WS odwiedziło pana JM?
Czy niektórzy tu nie przesadzają? Jak się coś wyklaruje to można działać, na razie to jest chmura dymu i nic nie widać.
|
Nie wiem co mają robić ale przy bardziej błahych sprawach słychać ich było
..komunikaty akcje a teraz ciszaaa jak makiem zasiał...jakby nie istnieli
podejrzane