Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2262
Stary 12.08.2016, 14:39
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Za to Ty możesz się zająć, zamiast trawić czas na pisanie na forum.

Co niby mają zrobić? Prawnika wynająć? (SKWK). Czy już nie znając całej sytuacji rozpocząć protest? Sprawa jest tak gorąca nikt nawet nie wie jak się rozwinie za 3 dni a Ty czego oczekujesz? Żeby WS odwiedziło pana JM?


Czy niektórzy tu nie przesadzają? Jak się coś wyklaruje to można działać, na razie to jest chmura dymu i nic nie widać.
Hahaha - były dziesiątki sytuacji, że potrafili zająć stanowisko, pisać śmieszne oświadczenia.
A teraz - dla nas ważna jest Wisła, oni mają inne priorytety,choć nazywają je tak samo... .
Piszesz "nie znając całej sytuacji" - tak całej nie znamy, ale chyba wystarczająco dużo.
Mają swój biznes i tyle w temacie.