Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.08.2016, 14:33
Nie całkiem w temacie, ale myślę, że warto o tym poinformować. Tylko miesiąc jest błędny.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła Kraków, Fundacja "Kibicujemy Życiu" oraz Wiślaccy Patrioci zapraszają wszystkich chętnych do udziału w kolejnej akcji krwiodawstwa. Akcja "Przelej krew za Wisłę" trwa nadal, do tej chwili do potrzebujących popłynęło już ponad 102 litry tego bezcennego daru. Cel, który sobie postawiliśmy, a więc 110 litrów "wiślackiej" krwi, jest już bardzo blisko, można go osiągnąć już w czasie najbliższej akcji, a nawet go przekroczyć. Wystarczy, że w niedzielę 14 lipca w godzinach od 12 do 16, w autokarze do poboru krwi usytuowanym przed Strefą Kibica, zjawią się chętni do podzielenia się swoją krwią z potrzebującymi.
Odpowiedz cytując