brylant17 napisał(a):

|
Zapytam z innej beczki tylko nie zjadajcie.A to nie jest tak,że w ciągu 14 dni można odstąpić od podpisanej umowy ? nie znam się tylko pytam....jak by nie było to chyba jest umowa kupna/sprzedaży ?!?
|
Takie prawo przysługuje tylko osobą fizycznym, nawet jak kupisz głupi abonament na telefon na jednoosobową działalność to już to nie obowiązuje. Jak ktoś powiedział, sprzedaż klubu to nie sprzedaż worka kartofli.