Cytat:
Wlasnie gdyby chciał s.......ic to ew oferta Cupiała byłaby dla niego wybawieniem i powinien sam dążyć do odwrócenia transakcji.
Jeśli będzie to blokował to z jakiegoś względu chce tkwić w tym układzie.
|
Najlepsze jest to, że ten koleś twierdzi że opcja z anulowaniem sprzedaży klubu przez BC jest prawnie niemożliwa (jeśli wierzyć wpisom Klemby na tt).
Rozumiecie to, koleś który jest na bakier z prawem, ścigają go wszystkie prokuratury w PL, albo prawie wszystkie wypowiada się w kwestiach prawnych. To jest paradoks.
Sięgamy dna i albo Cupiał odzyska klub, albo całkiem idziemy na dno.
Choć tak jak pisałem, uważam że jeśli Cupiał chce odzyskać Wisłę to to zrobi. Ma argumenty po swojej stronie. Zbyt poważnym człowiekiem jest aby sąd przychylił się do wersji czy stanął po stronie Meresińskiego. Tak przynajmniej uważam.