nesta napisał(a):

Plotka o TF żyła chyba tylko jeden dzień..
@AKlemba: Dwa źródła mówią to samo ws Cupiała. Nieoficjalnie z Tele-Foniki: Nie ma takich rozmów.
JM: Nie ma takiej możliwości prawnej.
|
Nie wiem jak jest ale:
- co ma TF do komentowania (nawet nieoficjalnie) prywatnych spotkań BC w jego posiadłości?
- co o możliwościach prawnych ewentualnie rozpatrywanych przez BC może powiedzieć JM?
ten tweet się kupy nie trzyma co nie znaczy, że BC chce odzyskać (do ponownego odsprzedania) Wisłę SA.