Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2226
Stary 12.08.2016, 13:09
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
No właśnie więc co innego rzeczywistość a co innego pisanie dziennikarzy, którzy chcą wykorzystać aktualną sytuację Wisły do zwiększenia popularności swoich wypocin. Pan Andrzej Klemba to jedna z nielicznych osób w dziennikarstwie, która ma rzetelne informacje i sprawdzone, reszta zachowuje się jakby miała pasiak pod koszulą.
Wg mnie wrecz na odwrot. Klemba zawsze mi sie kojarzyl z chlodnymi uczuciami wobec Wisly. Najbardziej wislacki jest wg mnie Miga i Wojtowicz.

Klemba chyba po prostu skolowal nr do Citki i tyle, stąd jego wiarygodność.
Inni polegają na pogłoskach od ludzi pracujących w klubie.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 12.08.2016 o godz. 13:13.