Franeklowcabramek napisał(a):

|
No właśnie więc co innego rzeczywistość a co innego pisanie dziennikarzy, którzy chcą wykorzystać aktualną sytuację Wisły do zwiększenia popularności swoich wypocin. Pan Andrzej Klemba to jedna z nielicznych osób w dziennikarstwie, która ma rzetelne informacje i sprawdzone, reszta zachowuje się jakby miała pasiak pod koszulą.
|
Wg mnie wrecz na odwrot. Klemba zawsze mi sie kojarzyl z chlodnymi uczuciami wobec Wisly. Najbardziej wislacki jest wg mnie Miga i Wojtowicz.
Klemba chyba po prostu skolowal nr do Citki i tyle, stąd jego wiarygodność.
Inni polegają na pogłoskach od ludzi pracujących w klubie.