yarow napisał(a):

|
Być może, nie ma takiej możliwości prawnej. Dla mnie jednak info nadal jest jednoźródłowe. Ten gimnazjalista, nie jest dla mnie autorytetem z zakresu prawa.
|
W rzeczy samej znawca prawa i problemów prawniczych po AP w Częstochowie - skoro złożył świadectwo we wrześniu 2013 to maksymalnie co mógł skończyć to licencjat......
Dramat!!!
Mam nadzieję, że faktem jest, że nabycia dokonał na swoją spółkę, a nie osobiście, bo największą tragedią byłoby zajęcie akcji WIsły Kraków SA przez prokuratora na zabezpieczenie zapłaty wyłudzonego VAT. Jeżeli akcje klubu nabyła spółka to nie ma problemu, ale jeśli nabył JM to przestaję się śmiać i zaczynam się bać....