Wyświetl pojedynczy post
bevierek
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2212
Stary 12.08.2016, 12:37
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
Ja powiem tak, życzę wszystkiego najlepszego nowemu właścicielowi i dyrektorowi sportowemu aby rozwiązali swoje problemy i w końcu zaprezentowali się szerszej publiczności wraz ze swoimi planami na klub. Rozdział pod tytułem Telefonika/B.Cupiał właścicielem Wisły Kraków powinien być raz na zawsze zamknięty. Oczywiście bardzo trzeba podziękować za te 18-19 lat podczas, których klub sięgał po mistrzostwa Polski i grał w Europie ale ten czas musiał nadejść by klub i Pan Cupiał odeszli każdy w swoją stronę.
Ciebie chyba Bóg opuścił