Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2210
Stary 12.08.2016, 12:19
Ja powiem tak, życzę wszystkiego najlepszego nowemu właścicielowi i dyrektorowi sportowemu aby rozwiązali swoje problemy i w końcu zaprezentowali się szerszej publiczności wraz ze swoimi planami na klub. Rozdział pod tytułem Telefonika/B.Cupiał właścicielem Wisły Kraków powinien być raz na zawsze zamknięty. Oczywiście bardzo trzeba podziękować za te 18-19 lat podczas, których klub sięgał po mistrzostwa Polski i grał w Europie ale ten czas musiał nadejść by klub i Pan Cupiał odeszli każdy w swoją stronę.