Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2203
Stary 12.08.2016, 11:54
Szkoda tylko, że dzięki temu kabaretowi nikt już do nas w tej rundzie nie przyjdzie. Chyba nie sądzicie, że JM załatwia jakieś wzmocnienia/uzupełnienia? Nawet jeśli Cupiał wróci (w co wątpię) to będziemy się bujać z Mójtą i Zacharą...