|
Na szczescie do składu wraca Gumis i Zdenek. Brozka nie ma ale to mała strata po jego ostatnich wyczynach i przerwa powinna mu pomoc. Do skladu powinien z miejsca wskoczyc Bartosz, ktory prezentował sie bardzo dobrze z Zagłebiem Sosnowiec a na ławke powinien powedrowac Cywka zeby nie draznic kibicow swoim graniem Chłop raz zagrał dobrze a w kolejnym meczu był najgorszy w druzynie i taki zawodnik powinien co najwyzej wchodzic z ławki. Wracamy do siebie wiec czas najwyzszy na kolejne 3 punkty. Dosc juz przegrywania, czas na zwyciestwo
|