Pan Jotka napisał(a):

|
O tak. Chodźmy na meczi wrzućmy kase do utargu jakiemuś frajerowi, który podjedzie leasingowanym Lamborghini ,zgarnie utarg i odjedzie...
|
A ch*uj mnie interesuje na co on zgarnie. Wy tylko poteaficie narzekac i odpuszczac... banda pip i lesczy. Wypier.... z C i zewsząd. Wisla to ma byc armia a nie banda ciptokow ktorzy panikuja ze ich 30 zl moze zostac sporzytkowane niezgodbie z przeznaczebiem. Jeb* takich "kibicow"