Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2191
Stary 12.08.2016, 11:02
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
O tak. Chodźmy na meczi wrzućmy kase do utargu jakiemuś frajerowi, który podjedzie leasingowanym Lamborghini ,zgarnie utarg i odjedzie...
A ch*uj mnie interesuje na co on zgarnie. Wy tylko poteaficie narzekac i odpuszczac... banda pip i lesczy. Wypier.... z C i zewsząd. Wisla to ma byc armia a nie banda ciptokow ktorzy panikuja ze ich 30 zl moze zostac sporzytkowane niezgodbie z przeznaczebiem. Jeb* takich "kibicow"
Tylko Wisła!