Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2167
Stary 12.08.2016, 09:46
seta napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że jednak nie przyjdzie bo nie chciał bym dostać zakazu stadionowego za obicie ryja cieciowi.

@rav "Wybijcie sobie z głowy jakieś przejęcie jako osoba prywatna, dzielenie się władzą z innymi sponsorami itp..."
co do tego pełna zgoda, mówi się że przed przejęciem przez Jakuba M. taka propozycja została Bogusławowi złożona i ją odrzucił

ej da się cytować dwa różne posty
seta napisał(a):Wyświetl post
Ok, znam i co dalej

Nie utrudniaj sobie życia kolego

1.







2.


Możesz nawet dziesięć postów cytować.
Po napisaniu odpowiedzi, odznaczasz powyższe posty i jest git.
(Jak nie odznaczysz, to będę się pojawiać w polu ''odpowiedzi'' jak zacytujesz jakiś post.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.