Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2166
Stary 12.08.2016, 09:45
Jeśli Cupiał na poważnie myśli o odzyskaniu Wisły to to zrobi, ma prawników, kasę, doświadczenie, z Meresińskim raczej wygra, tym bardziej że od niego zaczynają się powoli wszyscy odwracać.

Wg mnie jeżeli tak się stanie to Cupiał tylko utwierdzi się w przekonaniu że sprzedaż klubu to nie jest dobry pomysł.
Tyle lat się przed tym wzbraniał, a jak już do tego doszło to trafił na takich ananasów.

To wszystko może utwierdzić mnie w przekonaniu, a wielu innych może w końcu zrozumie że ten człowiek naprawdę kocha ten Klub, miejmy nadzieję że kocha nadal swój klub.