|
Jeśli Cupiał na poważnie myśli o odzyskaniu Wisły to to zrobi, ma prawników, kasę, doświadczenie, z Meresińskim raczej wygra, tym bardziej że od niego zaczynają się powoli wszyscy odwracać.
Wg mnie jeżeli tak się stanie to Cupiał tylko utwierdzi się w przekonaniu że sprzedaż klubu to nie jest dobry pomysł.
Tyle lat się przed tym wzbraniał, a jak już do tego doszło to trafił na takich ananasów.
To wszystko może utwierdzić mnie w przekonaniu, a wielu innych może w końcu zrozumie że ten człowiek naprawdę kocha ten Klub, miejmy nadzieję że kocha nadal swój klub.
|