Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
11429
11.08.2016, 21:57
w Niemczech już nawet piosenki śpiewają o Kubie.
https://www.youtube.com/watch?v=tEazFHACFmA
już nie mogę się doczekać meczu między BVB a WFL
Herbi1303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Herbi1303
Znajdź inne posty napisane przez Herbi1303