Robek napisał(a):

Czemu ci szkoda myslisz ze on o niczym nie wiedzial
A Wdowczka tez juz chcial wy.ebac poczul wladze i juz Mnie wcale go nie zal
|
Jeśli to prawda z Wdowczykiem to jest to szczyt chamstwa i takiego człowieka nie będzie mi żal w żaden sposób.
O co w tym wszystkim chodzi nie wiem, konia z rzędem temu kto rozwiążę tą łamigłówkę. Do nie dawna myślałem, że SKWK chciało być niczym Pablo Escobar ale teraz już sam nie wiem co jest grane.
Niech Cupiał odbije klub, bo jeśli nie odbije to wjadą tu jakieś służby.