Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2073
Stary 11.08.2016, 20:34
Robek napisał(a):Wyświetl post
Czemu ci szkoda myslisz ze on o niczym nie wiedzial
A Wdowczka tez juz chcial wy.ebac poczul wladze i juz Mnie wcale go nie zal
Jeśli to prawda z Wdowczykiem to jest to szczyt chamstwa i takiego człowieka nie będzie mi żal w żaden sposób.

O co w tym wszystkim chodzi nie wiem, konia z rzędem temu kto rozwiążę tą łamigłówkę. Do nie dawna myślałem, że SKWK chciało być niczym Pablo Escobar ale teraz już sam nie wiem co jest grane.
Niech Cupiał odbije klub, bo jeśli nie odbije to wjadą tu jakieś służby.
Ostatnio edytowane przez wester : 11.08.2016 o godz. 20:37.