Franeklowcabramek napisał(a):

Kiedyś zapytałem owego jegomościa na twitterze skąd bierze takie bzdurne informacje, to od razu dostałem bana. To jakiś żałośny mitoman, może nawet psychiczny. Lepiej nie wchodzić na te jego wypociny, bo tylko nabija mu się wejścia na ten żałosny portal.