Davey777 napisał(a):

|
Jest troche kasy do wyciągnięcia. Sprzeda ostatnich kilku na których można zarobić, nie będzie płacił piłkarzom i spłacał wierzycieli, wyciągnie kase z dni meczowych a gdy nie dostanie licencji ogłosi bankructwo i zgasi światło. BC coś ty zrobił
|
To dlaczego nie puścił Mąki do Włoch jak ten sam wyrażał chęć odejścia? Na nadal uważam, że należy uzbroić się w cierpliwość, najkrócej do końca tego miesiąca.