Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2052
Stary 11.08.2016, 19:34
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Jest troche kasy do wyciągnięcia. Sprzeda ostatnich kilku na których można zarobić, nie będzie płacił piłkarzom i spłacał wierzycieli, wyciągnie kase z dni meczowych a gdy nie dostanie licencji ogłosi bankructwo i zgasi światło. BC coś ty zrobił
To dlaczego nie puścił Mąki do Włoch jak ten sam wyrażał chęć odejścia? Na nadal uważam, że należy uzbroić się w cierpliwość, najkrócej do końca tego miesiąca.