Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 11.08.2016, 16:07
nesta napisał(a):Wyświetl post
Gdzie to widzisz?

Akurat dziś daje wpisy na uspokojenie atmosfery.

Napisał, że do końca przyszłego tygodnia ma nadzieje podać wreszcie jakies dobre wieści, bo zdają sobie dokładnie wszyscy w klubie z obecnej nagonki. A dwa, ze nie potwierdza informacji o zamrożeniu ruchów transferowych i apeluje o zachowanie spokoju. I ze ani nie zapowiadali ani nie zapowiadają żadnej walki o istnienie Wisły.

Akurat rzecznika mamy spoko. Myśle ze chłop robi co moze.

PS. Brawo fialo. Jak sie nie zgadzamy to tu masz racje.
Zachowajmy jakiś umiar w tej dyskusji.
Jest bardzo spoko, ale te teksty w mojej ocenie to próba powiedzenia że jest źle czego oczywiście nie może powiedzieć.