nesta napisał(a):

Gdzie to widzisz?
Akurat dziś daje wpisy na uspokojenie atmosfery.
Napisał, że do końca przyszłego tygodnia ma nadzieje podać wreszcie jakies dobre wieści, bo zdają sobie dokładnie wszyscy w klubie z obecnej nagonki. A dwa, ze nie potwierdza informacji o zamrożeniu ruchów transferowych i apeluje o zachowanie spokoju. I ze ani nie zapowiadali ani nie zapowiadają żadnej walki o istnienie Wisły.
Akurat rzecznika mamy spoko. Myśle ze chłop robi co moze.
PS. Brawo fialo. Jak sie nie zgadzamy to tu masz racje.
Zachowajmy jakiś umiar w tej dyskusji.
|
Jest bardzo spoko, ale te teksty w mojej ocenie to próba powiedzenia że jest źle czego oczywiście nie może powiedzieć.