Davey777 napisał(a):

|
TF czyli można powiedzieć BC chcieli sie pozbyć nierentownej społki i iddali ją za drobne gołodupcom. Tylko po co BC spłacił 4 mln długu zewnetrznego ? Może tak jak i w innych jego decyzjach na próżno szukać logiki i sensu
|
jest tak jak piszesz
w całej tej transakcji nie ma logiki i sensu.
Albo ktoś ( wszyscy ) jest tak bezgranicznie głupi albo jest ukryte 3 lub 4 dno.
np. nabycie przez kogoś z skwk