Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1977
Stary 11.08.2016, 14:24
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
TF czyli można powiedzieć BC chcieli sie pozbyć nierentownej społki i iddali ją za drobne gołodupcom. Tylko po co BC spłacił 4 mln długu zewnetrznego ? Może tak jak i w innych jego decyzjach na próżno szukać logiki i sensu

jest tak jak piszesz

w całej tej transakcji nie ma logiki i sensu.

Albo ktoś ( wszyscy ) jest tak bezgranicznie głupi albo jest ukryte 3 lub 4 dno.

np. nabycie przez kogoś z skwk