Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1969
Stary 11.08.2016, 12:40
Ogryzek, chyba nie zdajesz sobie sprawy z sytuacji... .
To nie jest żadne sianie fermentu. Nowy właściciel będzie miał dwa wyjścia: albo dogadać się z patologią, albo ją zlikwidować.
Wyjście pierwsze - nie da się NORMALNIE funkcjonować, mając ... za plecami.
Wyjście drugie - bardzo, bardzo trudne zadanie w aktualnej sytuacji.