Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1967
Stary 11.08.2016, 12:34
Najgorsze dla kibica Wisły jest to, ze nie może nic zrobic. Tylko patrzec jak ukochany klub zmierza ku sportowemu upadkowi.

Przechodzili to kibice w Łodzi z jednej i drugiej strony, przechodzili kibce Polonii, niegdyś kibce Pogoni i Gks. Jesli problemem byłby brak zarządu, byłby to cud. Ale w to chyba tez juz nikt nie wierzy..
Nawet Zdzisław poszedł na urlop zeby go z tym nie wiązali. I to wszystko zapewnił nam w ostatnim prezencie Pan Cupial. Przez prawie 20 lat uczynił Wisle najlepsza w Polsce a na koniec zostawił ja na pastwę losu. Albo i gorzej..


Zobaczymy ilu prawdziwych kibiców zostanie.