Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1961
Stary 11.08.2016, 12:01
Cytat:
To żeby zaraz ta cała akcja nie skończyła się jednym wielkim exodusem piłkarzy, nie zapłaci i już mają argument do rozwiązania kontraktu. Jeśli piłkarze też nic nie wiedzą więcej to tylko debilem by nie skorzystał z takiej okazji.
Piłkarz może wnioskować o rozwiązanie kontraktu z winy klubu jeśli nie otrzymuje wynagrodzenia przez co najmniej 2 miesiące. Kasę mieli wypłaconą na bieżąco, teraz okaże się czy w sierpniu dostaną terminowo czy nie.