Cytat:
|
To żeby zaraz ta cała akcja nie skończyła się jednym wielkim exodusem piłkarzy, nie zapłaci i już mają argument do rozwiązania kontraktu. Jeśli piłkarze też nic nie wiedzą więcej to tylko debilem by nie skorzystał z takiej okazji.
|
Piłkarz może wnioskować o rozwiązanie kontraktu z winy klubu jeśli nie otrzymuje wynagrodzenia przez co najmniej 2 miesiące. Kasę mieli wypłaconą na bieżąco, teraz okaże się czy w sierpniu dostaną terminowo czy nie.