krzaq12 napisał(a):

A no takich, że część pracowników w tym tygodniu miała otrzymać wypłatę, natomiast piłkarze mają ją dostać 15-tego sierpnia. Pewnie więc chodzi o pracowników klubu, którzy nie wchodzą w skład 1-szej drużyny. Rzecznik, pracownicy
sklepiku itp.
Tak przynajmniej piszą w Dzienniku Polskim, że pracownicy klubu, którzy mieli w tym tygodniu otrzymać wypłatę, nie otrzymali jej, dostali zapewnienie, że nastąpi to w przyszłym tygodniu.
Tyle, że konferencja także była zapowiedziana, transfery, sponsorzy, a póki co ......
|
To żeby zaraz ta cała akcja nie skończyła się jednym wielkim exodusem piłkarzy, nie zapłaci i już mają argument do rozwiązania kontraktu. Jeśli piłkarze też nic nie wiedzą więcej to tylko debilem by nie skorzystał z takiej okazji.