mr_kwolf napisał(a):

Prezydenta Majchrowskiego?
Moment. Tego Prezydenta Majchrowskiego?
Przecież on tylko na to czeka, żeby podpisać z przyjemnością dekret o likwidacji naszego klubu.
|
Zapewne tylko marzy o tym, żeby stadion wybudowany za 600 mln złotych stał pusty i generował kolejne koszty dla miasta. Żadnego przejęcia klubu przez miasto nie będzie, ale myślcie zanim coś napiszecie.