Wyświetl pojedynczy post
alpol34
Banita
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 11.08.2016, 11:46
Nie czaje!
Byl audyt? Jakb byl to ich nic nie zaskoczylo( co do artykolu z dzienika)
W innych portalach czytam ze wszytskie naleznosci wobec pracownikow klubu zostaly splacone!
Wiec kto tu kreci?!