|
A wytłumacz proszę jaki sens miałoby teraz jakby jeszcze SKWK zaczęło jebac JM i
cała obecna sytuacje?
Co by to dało? Juz jest wystarczający negatywny szum w mediach i nie wiem po co dokładać kolejny głos.
Tu sie trzeba zastanawiać jak wyjsć z obecnej sytuacji, jak to wyprostować, jaki moze być plan. Z pewnością jak kibice jeszcze zaczną oficjalnie napierdalac to jak by miało to pomoc?
|