Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1939
Stary 11.08.2016, 11:35
Viper napisał(a):Wyświetl post
Niestety jeśli faktycznie cała sprawa się posypie, to jedyna instytucja która nagle może zagwarantować spłatę zadłużenia na poziomie 14 milionów jest miasto, do którego należy stadion. Może trzeba uderzyć do Prezydenta? niech przejmie klub, przy pomocy TS niech się ustabilizuje jego budżet a po kilku sezonach sprzeda?
"życzę wam, byście nigdy nie zeszli na psy"