Viper napisał(a):

|
Niestety jeśli faktycznie cała sprawa się posypie, to jedyna instytucja która nagle może zagwarantować spłatę zadłużenia na poziomie 14 milionów jest miasto, do którego należy stadion. Może trzeba uderzyć do Prezydenta? niech przejmie klub, przy pomocy TS niech się ustabilizuje jego budżet a po kilku sezonach sprzeda?
|
"życzę wam, byście nigdy nie zeszli na psy"