Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1936
Stary 11.08.2016, 11:19
Nie udzielałem się w tym temacie, a się jednak dzieje...
Bardzo niepokojący jest aktualny brak reakcji SKWK. Mam bardzo mieszane uczucia związane z tym Stowarzyszeniem (wiele fajnych akcji, jak i tych bardzo niejasnych, a do tego oficjalnych stanowisk, z którymi nie zawsze się zgadzałem - ale to teraz nie istotne), natomiast są oficjalnym przedstawicielem kibica Wisły Kraków, którego delikatnie mówiąc niepokoi to co aktualnie się dzieje.
Była informacja o spotkaniu z SKWK. Czy Panowie w spodenkach, którzy rozmawiali/chcieli być przy rozmowach byli z SKWK? Jeśli tak to tym bardziej byli co najmniej obserwatorem.
Mimo Naszych sympatii, czy antypatii do SKWK są naszym oficjalnym głosem. Może tu spróbować wyciągnąć kilka informacji.
Kibic Białej Gwiazdy