|
Sprawa komplikuje się coraz bardziej. BC według pismaków spłacił dodatkowe 4 mln, płacąc zaległe pensje piłkarzom, wcześniej umorzył dług wewnętrzny i zostało 13 mln zewnętrznego. Pytanie dlaczego sprzedał Wisłe SA takim gołodupcom ? BC zrobił wszystko by maksymalnie oddłużyć klub i ci dwaj mają być teraz likwidatorami, nie ma w tym sensu i żadnej logiki
|