Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 11.08.2016, 10:53
Sprawa komplikuje się coraz bardziej. BC według pismaków spłacił dodatkowe 4 mln, płacąc zaległe pensje piłkarzom, wcześniej umorzył dług wewnętrzny i zostało 13 mln zewnętrznego. Pytanie dlaczego sprzedał Wisłe SA takim gołodupcom ? BC zrobił wszystko by maksymalnie oddłużyć klub i ci dwaj mają być teraz likwidatorami, nie ma w tym sensu i żadnej logiki