Za niedostarczenie dokumentów grozi podobno odebranie licencji. Tak któryś z pismaków informował.
Tak się spieszą z dokumentami, że przypadkowo zaje.bali oficjalną stronę.
edit
https://twitter.com/and_klemba/statu...50704753958912
Nawet Kapka nerwowo nie wytrzymał.