Orinar napisał(a):

Prawda jest taka, ze obecna sytyacje sprowokowaliscie wy i media. Byl wlasciciel i sponsorzy. Teraz moze nie byc ani jednego ani drugiego. Gratulacje! Mozliwe, ze spusciliscie klub do A klasy...
Jak dla was matura Meresimskiego jest wazniejsza od Wisly to powodzenia.
|
Myśmy maturę podrobili i my mamy zarzuty uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej oraz my od 2 tygodni nie możemy się przedstawić na konferencji

)))) Cholera więcej informacji puścił adwokat właściciela ni właściciel sam

)