Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1868
Stary 10.08.2016, 21:27
Orinar napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, ze obecna sytyacje sprowokowaliscie wy i media. Byl wlasciciel i sponsorzy. Teraz moze nie byc ani jednego ani drugiego. Gratulacje! Mozliwe, ze spusciliscie klub do A klasy...

Jak dla was matura Meresimskiego jest wazniejsza od Wisly to powodzenia.
Myśmy maturę podrobili i my mamy zarzuty uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej oraz my od 2 tygodni nie możemy się przedstawić na konferencji)))) Cholera więcej informacji puścił adwokat właściciela ni właściciel sam)