Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1834
Stary 10.08.2016, 18:50
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem żadnej konferencji już nie będzie, opcje są dwie albo Meresiński sprzeda klub komuś innemu albo ten wróci do Telefoniki. Dziś usłyszałem z kolei taką o to historię, ze Cupiał dogadał się w ten sposób z Meresińskim, że to ten drugi zgasi światło przy Reymonta a Cupiał nie będzie z tym kojarzony, niestety pewne rzeczy wymknęły się spod kontroli.
No coś mi tu nie pasuje. Zakładając że ta historia jest prawdziwa (bardzo wątpliwe) to przecież wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Niedobre mieda wyszargały coś o właścicielu, który przeżył odmianę duchową i chce wesprzeć Klub, niestety pismaki wszystko spieprzyły , sponsorzy się wycofali, Kuba przeżył załamanie nerwowe, nikt nie chce być prezesem. no to trudno - gasimy światło, nie ma innej rady.

Po drugie: po cholerę Cupiał chciałby w Wiśle zgasić światło? No chyba że tzw. pies ogrodnika.